Маркетингова стратегія «Круазе»

Фахівцями маркетингової агенції MGN розроблена маркетингова стратегія більярдного клубу «Круазе»

Цілі проекту: На підставі аналізу результатів дослідження ринку спортивно-розважальних закладів Харкова, яке було проведено агентством раніше, необхідно виявити перспективний сегмент ринку, визначити формат закладу, перелік послуг, політику ціноутворення і концепцію просування клубу.

Результат: відкриття спортивного більярдного клубу «Круазе», який має найбільшу кількість снукерних столів у Харкові. У клубі виконані всі стандарти і вимоги Федерації більярдного спорту України, що забезпечує клубу можливість проведення етапів міжнародних і національних турнірів зі снукеру і російського більярду. Створено програму лояльності для відвідувачів, сформована політика ціноутворення і концепція просування. Складена програма реалізації рекламних комунікацій, медіаплан за періодами.

Нотатки MGN

Це був другий спільний проект агентства MGN та клубу «Круазе». За цей час стало зрозуміло, що ми з менеджментом клубу – відмінна команда, яка здатна працювати злагоджено, з розумінням зон відповідальності один одного.

Тому саме нам було доручено реалізувати всі ті заходи, які були позначені в маркетингової концепції, зокрема – організацію і проведення корпоративних турнірів з більярду.

Ідея корпоративних турнірів для Харкова не нова, ноу-хау являє собою підхід до її реалізації. Клуб не просто надає столи для турніру між співробітниками харківських компаній, а організовує справжнє більярдне свято.

Програма складається індивідуально. В рамках турніру можливі майстер-класи титулованих українських або російських спортсменів, запрошення в якості спарингпартнера відомого майстра більярду, виступ майстра трик-шоти артистичного більярду. І, звичайно ж, власне гра, нагородження переможців та бенкет!

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×