Платформа бренду MedicalWay

Працюючи над маркетинговою стратегією MedicalWay, фахівцями MGN були запропоновані елементи платформи бренду.

MedicalWay – компанія, яка пропонує медичні тури до зарубіжних медичних клінік. Фахівці MedicalWay займаються підбором, організацією та комплексним супроводом клієнта під час медичного туру.

Маркетингове агентство MGN було залучено до створення платформи бренду MedicalWay. На основі експрес-аналізу ринку послуг у сфері медичного туризму, нашими маркетологами були виконані наступні роботи:

  1. Сформульовано ідею і характер бренду MedicalWay, його філософію та цінності;
  2. Описано позиціонування і конкурентні переваги компанії;
  3. Розроблено варіанти слоганів бренду.

 

На основі підготовлених матеріалів було запропоновано концепцію зовнішньої реклами, яка закріпила візуальний і вербальний образ MedicalWay.

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×