Рекламна кампанія Житлобуд-2

До літнього сезону командою маркетологів і дизайнерів MGN була розроблена нова рекламна кампанія для Житлобуд-2.

Перед фахівцями нашого агентства була поставлена задача – створити концепцію нової зовнішньої реклами харківського забудовник Житлобуд-2. Робота над рекламною кампанією включала наступні етапи:

  1. Розробку рекламної концепції, її оформлення у рекламну ідею;
  2. Роботу над слоганом рекламної кампанії;
  3. Створення дизайна зовнішньої реклами, включаючи підбір ілюстрацій та пошук композиційних рішень;
  4. Обговорення та утвердження концепції рекламної кампанії;
  5. Підготовку матеріалів для рекламних носіїв (бордів, сітілайтів і постерів для метрополітена).

 

Сутність концепції. Говорять, що переїзд – кращий спосіб сказати собі «Я хочу і я можу»: змінити середу, розширити можливості, зрештою, почати нове життя. Так чому б не почати його у квартирах від «Житлобуд-2»?

Рекламна ідея (образ + слоган). У якості рекламного образу пропонуються всілякі атрибути радісного переїзду. При цьому для кожного ЖК – свої атрибути, в залежності від цільової аудиторії, особливостей розташування і класу житла. У поєднанні з рекламним образом слоган «Готуйся до переїзду!» несе у собі життєстверджувальний посил і натяк, що кожен вже зараз може зібрати речі та переїхати у нову квартиру від Житлобуд-2.

Дизайнерські рішення. Уся зовнішня реклама виконана у єдиному стилі. Композиція складається з ілюстрацій, підібраних або створених спеціально для кожного ЖК, інформації про забудовника і об’єкт. Позитивний посил рекламної кампанії підкреслює слоган, розміщений великим буквами на яскраво-жовтому фоні.

У такому вигляді рекламна концепція викликає позитивні ассоціації та вирішує задачі, поставлені клієнтом.

 

Рекламная концепция для Жилстрой-2Рекламная концепция для компании Жилстрой-2Реклама для Жилстрой-2Реклама для компании Жилстрой-2Концепция рекламы для Жилстрой-2

 

Сподобався проект?

Готові обговорити ваші задачі!

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×