Ринок спортивних закладів

Для розробки маркетингової стратегії нового більярдного клубу проведено дослідження ринку спортивно-розважальних закладів Харкова

Цілі проекту: Власники бізнесу самі є прихильниками цього виду спорту і досвідченими гравцями. На момент створення концепції майбутнього більярдного клубу ними був накопичений певний обсяг відомостей про ринок спортивно-розважальних закладів України та Харкова зокрема. Ці відомості необхідно було актуалізувати, доповнити і структурувати. Вони повинні лягти в основу концепції більярдного клубу і його маркетингової стратегії.

Особливу увагу необхідно було приділити з’ясуванню питання – чи буде затребувана в Харкові спеціалізований майданчик для гри в снукер. Устаткування снукерних столів вимагає більш значних інвестицій, ніж столів для російського більярду, тому з’ясування рівня попиту та пропозиції на цю гру в місті був основним питанням дослідження.

Завдання проекту: Провести конкурентний аналіз: основні характеристики спортивно-розважальних закладів міста (формат закладу, наявність основних і додаткових бізнес-процесів, перелік послуг, місце розташування, кількість столів, в тому числі снукерних, цінова політика, попередня оцінка відвідуваності в різні періоди часу).

Провести аналіз маркетингових та рекламних комунікацій тих закладів, в яких основний формат – більярдний клуб: позиціювання, рекламний слоган, заявлені конкурентні переваги, система організації програм лояльності, перелік використовуваних рекламних та PR-заходів.

Провести аналіз потенційного рівня попиту на гру в снукер.

Рішення: Складена база моніторингу, до якої увійшли 37 спортивно-розважальних закладів міста. Дослідження проводилося в 3 етапи: кабінетне дослідження (аналіз вторинної інформації з відкритих джерел), польові роботи (методика «таємний покупець», власні методики агентства) та експертні інтерв’ю.

Результат: Складено паспорт кожного закладу з бази моніторингу, в якому наведені отримані дані. Обгрунтований існуючий на ринку розрив між рівнем попиту на гру в снукер і недостатньою пропозицією.

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×