Cтратегія спортивної клініки

Фахівці MGN працювали над створенням маркетингової стратегії проекту спортивної клініки.

Робота над маркетинговою стратегією проходила в два етапи. На першому етапі фахівцями агентства було підготовлено сценарій та проведено 10 напівструктурованих інтерв’ю з представниками замовника. Паралельно проводилося кабінетне дослідження конкурентного середовища проекту. На другому етапі було здійснено аналіз отриманої інформації і складання документу – маркетингової стратегії.

У результаті проведених робіт замовник отримав детальний опис цільових аудиторій і плану роботи з ними, рекомендації фахівців з вибору та налагодження оптимальних каналів та інструментів просування послуг клініки, перелік необхідних рекламних матеріалів. Також було розроблено детальну карту маркетингових комунікацій і план-графік реалізації маркетингової стратегії.

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×