Логотип і фірмовий стиль Укрпроменерго

Розроблено новий логотип і елементи фірмового стилю інжинірингової компанії Укрпроменерго

Розроблено логотип і фірмовий стиль інжинірингової компанії Укрпроменерго, яка надає повний комплекс послуг на ринку енерготехнологій.

Укрпроменерго Підприємство працює на ринку більше 10 років, за цей час діяльності склався певний образ компанії, який фахівці дизайн-студії MGN оновили і розвинули в яскравий і сучасний фірмовий стиль.

Результатом роботи дизайнерів стало створення нового логотипу та розробка шаблонів ділової документації, корпоративних сувенірів. Були створені елементи візуального образу компанії: фірмова кольорова палітра, стилеутворюючі елементи, стандарти типографіки.

Логотип

Логотип Укрпроменерго

Фірмовий стиль

Фірмовий стиль

Фірмовий стиль

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×