Master League – логотип і рекламна продукція

У 2020 році у Харкові з’явилася любительська футбольна ліга – Master League. Фахівці MGN займалися створенням логотипа і рекламної продукції для турніру.

Розпочинаючи роботу над логотипом, перед нами була поставлена задача – створити лого, який би відображав цінності європейського футболу у Харкові. Поставлена задача була реалізована повністю: у фінальному варіанті логотипа представлена футбольна символіка, зірки як натяк на Європу і символ Харкова – Дзеркальний струмінь.

Також була розроблена рекламна продукція для турніру – бейджі, футболки, флаги, значки, рюкзаки, кепки, екосумки, блокноти та чашки.

Master League - логотип

Рекламна продукція

Master League - рекламная продукцияMaster League - рекламная продукция для турнира

Сподобався проект?

Готові обговорити ваші задачі!

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×