ЖК «Октава» – логотип і фірмовий стиль

Для житлового комплексу «Октава» дизайнери маркетингового агентства MGN розробляли логотип і фірмовий стиль.

ЖК «Октава» – новий проект від компанії-забудовника «Житлобуд-2». Це елітний комплекс преміум-класу, розташований у центрі Харкова. Поєднавши музичну назву комплексу та його преміальні характеристики, нами був розроблений логотип ЖК.

Запропонований логотип доповнюється фірмовими елементами – плашками та смужками. Плашки нагадують клавиші фортепіано, смужки – роблять стиль більш варіабельним і «відводять» його з музичної площини.

 

ЖК «Октава» - логотипЖК «Октава» - фирменные цвета

ЖК «Октава» - фирменные шрифты

ЖК «Октава» - фирменные элементы

 

Сподобався проект?

Готові обговорити ваші задачі!

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×