Фірмовий стиль «Елмотехнології»

Маркетинговою агенцією MGN виконаний редизайн логотипу ТОВ «Елмотехнології» і розроблений фірмовий стиль компанії

Редизайн логотипу та фірмовий стильОбласть діяльності ТОВ «Елмотехнології» – ринок електроенергетичного обладнання.

Підприємство забезпечує повний виробничий цикл виготовлення технологічного обладнання для монтажу та обслуговування силових трансформаторів.

За час діяльності, а це більше 20 років, склався певний візуальний образ компанії, який фахівці MGN оновили і розвинули в яскравий і сучасний фірмовий стиль.

 

 

Редизайн логотипу

Редизайн логотипу

Розроблено фірмовий стиль компанії – фірмові кольори, шрифти, стилеутворюючі елементи. Розроблено правила і стандарти застосування фірмового стилю. Складено брендбук (BrandBook) – керівництво по застосуванню фірмовому стилю.

 

Редизайн логотипу та фірмовий стиль компанії

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×