Фірмовий стиль клубу «Футбік»

Фахівцями маркетингового агентства MGN розроблено фірмовий стиль футбольного клубу для дошкільнят «Футбік».

В рамках маркетингового супроводу фахівцями рекламного агентства MGN розроблені елементи візуального образу бренду: фірмова кольорова палітра, стилеутворюючі елементи, стандарти фірмової символіки.

Створено вербальні і візуальні атрибути бренду: логотип та емблема, стилетворчі елементи, стандарти типографіки, стандарти презентаційних матеріалів. Розроблено шаблони ділової документації, промоматеріалів і корпоративних сувенірів.

Фірмовий стиль футбольного клубу для дошкільнят «Футбік»

Складено керівництво по застосуванню фірмового стилю (брендбук), в якому описані принципи і прийоми використання фірмової символіки. Складено дизайн концепт, в якому представлені ідеї та візуалізація інтер’єру клубу, наведені правила і стандарти зонування приміщень, колірних рішень і стилеутворюючих конструкцій.

 

 

 

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×