Сайт компанії «Корпус Груп»

Розроблено сайт виробника вибухозахищених корпусних систем ТОВ «Корпус Груп»

Дизайн-студією MGN розроблено сайт компанії «Корпус Груп», виробника вибухозахищених корпусних систем.

Сайт представляє собою інтернет-магазин, в якому представлені всі категорії товарів компанії. Стриманий і стильний веб-дизайн відповідає фірмовому стилю компанії і сучасним тенденціям дизайну, виконуючи при цьому основне завдання – вигідно презентувати компанію і сформувати довіру у споживачів. На сайті використана рубрикація продукції з візуалізацією кожної групи товарів так, що відвідувач може легко вибрати необхідну йому категорію і зробити замовлення.

URL проекту: https://corpus.com.ua/

Сайт компанії «Корпус Груп»

Сайт компанії "Корпус груп"

 

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×