Лендинг для SHAKHTAR TALENT DAY

Виконано розробку лендинга (Landing Page) для заходу SHAKHTAR TALENT DAY 2018

Фахівці нашого рекламного агентства виконали комплекс робіт по створенню посадкової сторінки, який включив написання текстів, розробку дизайну, верстку і програмування сторінки. У зв’язку з сучасними тенденціями сторінка адаптована під всі пристрої для зручності користування.

Розроблена Landing Page презентує футбольний захід SHAKHTAR TALENT DAY 2018, в зв’язку з чим сучасний і презентабельний дизайн повністю відповідає фірмовому стилю FC SHAKHTAR. Інтернет-ресурс інформативний і зрозумілий для цільової аудиторії.

URL проекту: http://shtd.mbsoccerevents.com/

Лендинг для Shakhtar Talent DayПосадочная страница для Shakhtar Talent DayПосадочная страница Shakhtar Talent DayРазработка лендинга Shakhtar Talent DayСоздание лендинга Shakhtar Talent DayShakhtar Talent Day - лендинг

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×