Сайт компанії «Желдоравтоматика»

Маркетинговим агентством MGN розроблено сайт інжинірингової компанії Желдоравтоматика, бренд RWA.

URL проекту: https://rwa.ua/

Корпоративний сайт – черговий етап реалізації комунікаційної політики компанії, розробленої маркетинговим агентством MGN в рамках загальної маркетингової стратегії підприємства.

Концепція сайту відображає стратегічні цілі компанії – популяризацію інноваційних рішень в області автоматизації систем управління рухом поїздів, презентацію технічних, технологічних і економічних переваг рішень компанії в даній області.

Містить інформацію про більш ніж 12-ти річну історію компанії, її місії, цінності, системи управління якістю продукції та послуг, матеріали доповідей та виступів співробітників компанії на науково-практичних конференціях та інших галузевих заходах.

В силу великої географії діяльності RWA, яка включає Україну, Росію, країни СНД і ближнього зарубіжжя, передбачений контент на трьох мовах – російською, українською та англійською.

Веб-дизайн виконаний відповідно до правил по застосуванню фірмового стилю RWA.

Веб-дизайн Створення сайту компанії ЖелдоравтоматикаСтворення сайту компанії Желдоравтоматика

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×