Дизайн сайту таборів «Майстер м’яча»

Для наших давніх клієнтів – футбольної школи «Майстер м’яча» – веб-дизайнерами MGN був розроблений сайт таборів під егідою футбольної школи.

Раніше для ФШ «Майстер м’яча» фахівці нашого агентства створювали логотип і дизайн екіпірування, а також розробляли рекламну кампанію. Наступним етапом співпраці стала розробка дизайну сайту таборів для юних футболістів.

Перед нами була поставлена мета – створити сучасний веб-дизайн, максимально зрозумілий для цільової аудиторії. Основні вимоги, яким повинен відповідати дизайн сайту: відповідність фірмовому стилю, інформативність та заклик до дії (бронювання путівки).

Робота над проектом включала розробку прототипу інтерфейсу для зручності комунікації с користувачем. У результаті був опрацьований UI/UX дизайн сайту, в якому швидко проглядається уся актуальна інформація про табори.

На сайті представлена інформація про зміни, вартість путівок, а також відгуки та фотозвіти про проведення таборів у попередні роки. Лаконічний, але в той же час динамічний дизайн дозволяє продивтися усю основну інформацію та зробити замовлення путівки через форму зворотнього зв’язку.

Створений Web-дизайн також адаптований для мобільної версії.

Дизайн сайта лагерей «Мастер мяча»Дизайн для сайта лагерей «Мастер мяча»Лагеря «Мастер мяча» - дизайн сайтаФутбольные лагеря «Мастер мяча» - дизайн сайтаДизайн сайта футбольных лагерей «Мастер мяча»Дизайн сайта для футбольных лагерей «Мастер мяча»«Мастер мяча» - дизайн сайта для футбольных лагерей«Мастер мяча» - дизайн сайта футбольных лагерей«Мастер мяча» - дизайн сайта лагерей

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×