Сайт таборів «Майстер М’яча»

Розроблено сайт таборів, які щорічно проводяться футбольною школою «Майстер м’яча»

Фахівцями рекламного агентства MGN був розроблений сайт міських і виїзних таборів, які щороку проводить футбольна школа «Майстер м’яча». Був створений дизайн сторінок сайту, виконана верстка і програмування, а також сайт адаптований під всі пристрої.

Основу сайту складає інформація про табори як про плановані, так і про вже проведені, а також фотозвіти та відгуки. Яскравий і динамічний сайт повністю відповідає стилю і концепції ФШ «Майстер м’яча» – презентувати табір футбольної школи і викликати у відвідувачів бажання купити путівку, при цьому сайт однаково зручний і інформативний як для батьків, так і для дітей.

URL проекту: https://camp.masterball.com.ua/

Сайт таборів ФШ «Майстер м’яча»

Сайт адаптований під всі пристрої, а всі зображення – під Retina екрани.

Сайт таборів ФШ «Майстер м'яча»

Головна сторінка містить коротку інформацію про табори в цілому.

Головна сторінка сайту

На сторінці таборів представлені всі плановані табори і вже проведені, які оформлені у вигляді карток з детальною інформацією: опис, місце проведення, вартість і т.д.

Сторінка таборів

На сайті також представлені фотозвіти з минулих таборів, відгуки дітей і батьків про табори і контактна інформація.

Сторінки сайту

Окремо представлена ​​форма замовлення путівки.

Форма замовлення путівки

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×