Презентація Укренергочермет

Для клієнта маркетингового агентства MGN – компанії УКРЕНЕРГОЧЕРМЕТ – підготовлена ​​серія презентацій в форматі MS PowerPoint

Мета чергової презентації – представити проекти УЕЧМ в сфері будівництва та реконструкції енергетичних об’єктів великих промислових підприємств, а також реалізовані проекти компанії в понад 20 країнах Європи, Азії, Африки і Південної Америки.

Нами підготовлено оновлювана слайд-презентація в форматі PowerPoint з анімованими переходами між слайдами. Всі показники, графіки і текстові блоки в презентації співробітники УКРЕНЕРГОЧЕРМЕТ можуть коригувати і оновлювати самостійно. Передбачена демонстрація презентації в ручному і автоматичному режимі, а також у відео-форматі (wmv).

Дизайн презентації

Презентація PowerPoint Укренергочормет  Презентація PowerPoint Укренергочормет

   Презентація PowerPoint УкренергочорметПрезентація PowerPoint Укренергочормет

Фрагмент презентації

download-PowerPoint  Презентація ВТП «УКРЕНЕРГОЧЕРМЕТ» (pptx, 8 mb)

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×