Слайд-презентація Укренергочормет

Маркетинговою агенцією MGN підготовлена оновлювана слайд-презентація з анімованими ефектами для компанії Укренергочормет

ВТП «УКРЕНЕРГОЧОРМЕТ» – інжинірингова компанія з більш ніж 80-річною історією. Компанія працює на ринку енергетичних технологій, виконуючи комплексні проекти будівництва та модернізації котельного, турбінного, компресорного та електротехнічного обладнання великих промислових підприємств.

Географія діяльності компанії обширна – понад 20 країн Європи, Азії, Африки та Південної Америки. Серед замовників – більше 300 великих промислових підприємств різних галузей промисловості.

Історію компанії, географію бізнесу, напрямки діяльності, досягнення і результати необхідно відобразити в слайд-презентації у форматі PowerPoint, яка повинна бути підготовлена для автоматичного і керованого перегляду, а також у відео-форматі.

Нами підготовлено оновлюема слайд-презентація з анімованими переходами між слайдами. Всі показники, графіки і текстові блоки в презентації співробітники УКРЕНЕРГОЧОРМЕТ можуть коригувати і оновлювати самостійно.

Дизайн презентації

Слайд-презентація УЭЧМ   Слайд-презентація УЭЧМ

 

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×