Дизайн колекції World Team

Для вихованців дитячого клубу «Футбік» дизайнери MGN розробили колекцію футболістів «Збірна світу». 

World Team – це серія магнітних Футбіків у формах кращих національних футбольних команд світу. Кожен герой має свої зовнішні відмінності, одягнений у форму своєї національної збірної і виконує певний футбольний фінт. Дизайн колекції розробили фахівці MGN.

Всього у колекції 11 Футбіків. Кожна фігурка запакована у фірмовий конверт. У комплекті разом із футболістом надається підставка до нього та наклейка з емблемою відповідної збірної.

Для того, щоб колекціонувати Футбіків було ще цікавіше, додатково було розроблене магнітне поле з атрибутами країн та обрисами кожного Футбіка.

Магнітних персонажів з колекції також можна використовувати в настільній грі Footbik Team, дизайном якої також займались фахівці MGN. Згідно з правилам гри, у кожного  Футбіка є своя суперздібність, яка може допомогти під час проходження шляху Footbik Team.

Коллекция футболистов World TeamПоле для коллекции World TeamДизайн коллекции футболистов Footbik World TeamКоллекция футболистов Footbik World TeamДизайн коллекции футболистов Footbik World TeamКонверты для футболистов World Team

 

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×