Дизайн колекції World Team

Для вихованців дитячого клубу «Футбік» дизайнери MGN розробили колекцію футболістів «Збірна світу». 

World Team – це серія магнітних Футбіків у формах кращих національних футбольних команд світу. Кожен герой має свої зовнішні відмінності, одягнений у форму своєї національної збірної і виконує певний футбольний фінт. Дизайн колекції розробили фахівці MGN.

Всього у колекції 11 Футбіків. Кожна фігурка запакована у фірмовий конверт. У комплекті разом із футболістом надається підставка до нього та наклейка з емблемою відповідної збірної.

Для того, щоб колекціонувати Футбіків було ще цікавіше, додатково було розроблене магнітне поле з атрибутами країн та обрисами кожного Футбіка.

Магнітних персонажів з колекції також можна використовувати в настільній грі Footbik Team, дизайном якої також займались фахівці MGN. Згідно з правилам гри, у кожного  Футбіка є своя суперздібність, яка може допомогти під час проходження шляху Footbik Team.

Коллекция футболистов World Team

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×