Рекламні матеріали УПЕК

Дизайн рекламних матеріалів Індустріальної групи УПЕК до міжнародної виставки InnoTrans-2012 (Берлін)

Індустріальна група УПЕК взяла участь у найбільшій у світі промисловій виставці транспортного машинобудування – «ІнноТранс -2012» (Берлін, 18-22 вересня 2012). До цієї події дизайн-студією маркетингової агенції MGN був розроблений дизайн рекламних матеріалів УПЕК: іміджевий і ряд продуктових буклетів і листівок, промо-матеріали з корпоративною символікою групи.

Основне завдання, поставлене перед дизайн-студією MGN менеджментом УПЕК – розробити єдине стилістичне рішення для всіх рекламних матеріалів і при цьому не відійти від стандартів корпоративного стилю групи.

 

Фахівцями MGN виконаний дизайн рекламних матеріалів, верстка буклетів і листівок, обробка та корекція кольору фотографій.

Дизайн рекламних матеріалів УПЕК

Дизайн рекламних матеріалів УПЕК

Дизайн рекламних матеріалів УПЕК

Дизайн рекламних матеріалів УПЕК

Дизайн рекламних матеріалів УПЕК

Дизайн рекламних матеріалів УПЕК

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×