Дизайн календаря «Супергерої Footbik»

Для голландського центру раннього розвитку Footbik дизайнерами маркетингового агентства MGN був розроблений фірмовий календар на 2020 рік.

В основу настінного календаря лягли розроблені нами раніше серії ілюстрацій для клубу: «Футбік – Супергерой» та «Супергерої Footbik». Образи Супергероїв на себе «приміряли» корпоративні персонажі Footbik: Футбік, Рижик, Смартик і Фінтик. Кожному з 12 місяців відповідає свій Супергерой.

У дизайні календаря також використані значки Супергероїв і тематичні іконки, які відповідають святам на 2020 рік.

 

Календарь «Супергерои Footbik»Дизайн календаря «Супергерои Footbik»Дизайн нового календаря «Супергерои Footbik»«Супергерои Footbik» - дизайн календаряДизайн календаря для FootbikДизайн календаря для клубов Footbik

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×