Ілюстрації «Супергерої Footbik»

Раніше фахівцями агентства була розроблена серія ілюстрацій «Футбік-Супергерой», де корпоративний герой бренда – Футбік – був зображений в образах відомих Супергероїв. Нові ілюстрації стали продовженням концепції Супергероїв – тепер до Футбіка приєднались і його друзі!

Смартик, Фінтик і Рижик – це найкращі друзі Футбіка, які не змогли залишитись осторонь від Супергеройської теми. Креативною групою MGN були підібрані образи, в яких друзі  Футбіка виглядають органічно.

У розроблених ілюстраціях Рижик представлена у ролі Капітана Марвел, Шторма, Флеша; Смартик – в образі Залізної Людини, а Фінтик приміряв  образ Халка. А усі разом наші Супергерої – Футбік, Рижик, Смартик і Фінтик – були промальовані в образах Черепашок-ніндзя!

У рамках роботи над проектом дизайнери MGN відповідали за весь процес підготовки ілюстрацій: від оформлення ідеї  до її реалізації.

 

Иллюстрации «Супергерои Footbik»Иллюстрации от MGN «Супергерои Footbik»«Супергерои Footbik» - иллюстрации«Супергерои Footbik» - иллюстрации от MGN«Супергерои Footbik» - создание иллюстрацийСоздание иллюстраций «Супергерои Footbik»

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×