Серія ілюстрацій «Футбік – Супергерой»

За роки існування клуба для дошкільнят «Футбік» корпоративний персонаж бренда став не просто візуальним ідентифікатором голландського центру  раннього розвитку. Герой на ім’я Футбік став справжнім обличчям бренда, за діями якого спостерігають усі, хто має відношення до клубу. Наш персонаж постійно розвивається і не боїться експериментів, адже він не просто герой – він Супергерой!

Ідея, приведена вище, була взята за основу при розробці серії ілюстрацій під робочою назвою «Футбік-Супергерой». Команда MGN, до складу якої увійшли дизайнери та маркетологи агентства, запропонувала концепцію ілюстрацій, у якій Футбік виступає в образах відомих і улюблених Супергероїв – Супермена, Спайдермена, Містера Фантастік, Бетмена, Росомахи та Капітана Америки.

Дизайнери MGN працювали над усім процесом створення Футбіка в ролі Супергероїв: починаючи з етапа оформленння ідеї і до її реалізації – детальної промальовки героїв, їх поз, костюмів та інших деталей ілюстрацій.

Фінальная версія ілюстрацій перевершила всі очікування, і тепер кожен відвідувач клубу може відчути себе Супергероєм разом із Футбіком!

Иллюстрации «Футбик – Супергерой»Создание иллюстраций «Футбик – Супергерой»Подготовка иллюстраций «Футбик – Супергерой»«Футбик – Супергерой» - иллюстрации«Футбик – Супергерой» - иллюстрации от MGN«Футбик – Супергерой» - создание иллюстраций«Футбик – Супергерой» - подготовка иллюстраций

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×