Footbik Team – дизайн та ілюстрації до гри

Креативна команда маркетингового агентства MGN відкрила для себя новий напрям – розробку дизайна настільної гри! Разом із нашим клієнтом «Футбік» фахівці MGN взяли участь у розробці гри для дітей дошкільного віку, створив дизай та ілюстрації до гри.

Footbik Team від «Футбік» – це настільна гра, за допомогою якої діти не тільки змагаються один з одним за те, щоб першими прийти до фінішу, а й паралельно засвоюють футбольні фінти, знайомляться з країнами та їх прапорами, а також вивчають англійську мову і поповнюють свій словниковий запас. Маркетингове агентство MGN розробляло дизайн усіх елементів гри з нуля.

Робота над Footbik Team включала декілька паралельних етапів:

1. Розробка логотипу гри Footbik Team;

2. Дизайн упаковки – тубуса;

3. Дизайн ігрового поля;

4. Промальовка тематичних ілюстрацій;

5. Підготовка ігрових персонажів;

6. Дизайн гральних карток;

7. Переклад і адаптація правил гри;

8. Верстка буклета з правилами гри.

Фінальна версія гри представлена в українському і англійському варіантах. Дизайн гри орієнтований на дітей дошкільного віку, але ми вже впевнились, що у Footbik Team цікаво грати і у великій компанії дорослих!

Гру Footbik Team вже можна придбати у клубах «Футбік» в Україні та США.

Дизайн с нуля - игра Footbik TeamДизайн тубуса игры Footbik TeamДизайн обложки тубуса Footbik TeamДизайн игрового поля Footbik TeamИллюстрации для игры Footbik TeamИгровые клетки Footbik TeamИгровые карточки Footbik TeamКарточки для игры Footbik TeamFootbik Team - иллюстрации странИзображения тренеров Footbik TeamИгровые персонажи Footbik TeamДизайн правил игры Footbik TeamДополнительные персонажи Footbik TeamКоллекция: Сборная мира Footbik Team

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×