Логотип, емблема и герой «Футбік»

Для першого в Харкові футбольного клубу для дошкільнят ФУТБІК розроблений логотип, емблема клубу і корпоративний герой.

У ході комплексної роботи над проектом бренду ФУТБІК фахівці дизайн-студії MGN створили оригінальний логотип і емблему, а також виконали візуалізацію образу корпоративного героя відповідно до брендингової концепції клубу.

Логотип і фірмовий блок

Логотип ФУТБІК виконаний стилізованим шрифтом, особливість якого — відсутність гострих кутів. Дві букви «О» трансформовані з смайлик, що акцентує увагу на відкритому і доброзичливому характері бренду і формує позитивний образ клубу.

Фірмовий блок складається з логотипу (графічна частина) і акцентної фрази, що вказує на напрям діяльності (текстова частина).

Логотип и фирменный блок "Футбик"

Емблема клубу

Емблема клубу складається з логотипу і зображення корпоративного героя і використовується як самостійний фірмовий символ бренду.

Основна емблема виконана у фірмовій колірній гамі та має фіолетову окантовку. Додаткова емблема із зеленим кантом застосовується в тих випадках, коли використання основної емблеми візуально неприпустиме (наприклад, на фіолетовому фоні).

 

Эмблема и корпоративный герой "Футбик"

 

Корпоративний герой

Корпоративний герой це персонаж, який є «обличчям бренду», символічним втіленням його характеру. В якості корпоративного героя ФУТБІК виступає яскравий і милий образ хлопчика-футболіста, що повністю відповідає портрету цільової аудиторії дошкільнят від 1,5 до 7 років.

Корпоративный герой "Футбик"

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×