Логотип, емблема и герой «Футбік»

Для першого в Харкові футбольного клубу для дошкільнят ФУТБІК розроблений логотип, емблема клубу і корпоративний герой.

У ході комплексної роботи над проектом бренду ФУТБІК фахівці дизайн-студії MGN створили оригінальний логотип і емблему, а також виконали візуалізацію образу корпоративного героя відповідно до брендингової концепції клубу.

Корпоративний герой Футбік

Логотип клубу ФутбікВ якості корпоративного персонажа створений яскравий і милий образ хлопчика-футболіста, повністю відповідного портрету цільової аудиторії — дошкільнят від 3-х до 6 років.

Емблема футбольного клубу для дошкільнят ФУТБІК

Емблема клубу Футбік

Поделится


×


×

4-5 дней   от 5 500 грн

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   от 15 000 грн

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней   договорная

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×