Борди для рекламної кампанії Житлобуд-2

У рамках роботи над сезонною рекламною кампанією Житлобуд-2 фахівцями MGN була розроблена серія рекламних бордів.

Усі борди виконані у єдиному стилі з використанням фотографій об’єктів. Для реклами кожного житлового комплексу були запропоновані різні колірні рішення і варіанти дизайну фірмових елементів

Кожен борд містить інформацію для потенціальних покупців і відповідає усім юридичним вимогам.

 

Рекламные борды для Жилстрой-2Рекламные борды для компании Жилстрой-2Рекламные борды для ЖК "Журавлевская слобода" (Жилстрой-2)Жилстрой-2 - борды 2019Рекламные борды ЖК "Меридиан" (Жилстрой-2)Борды - реклама Жилстрой-2Наружная реклама для Жилстрой-2

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×