Розробка нового сайту ФУТБІК

Маркетинговим агентством MGN розроблений сайт для голландського футбольного центру раннього розвитку ФУТБІК

Наша дизайн-студія вже розробляла сайт для ФУТБІК раніше, але, як то кажуть, прогрес не стоїть на місці і мода теж змінюється)) Тому, в зв’язку з новими тенденціями перед фахівцями нашого агентства була поставлена ​​задача – розробити новий більш сучасний дизайн сайту для нашого клієнта.

Як і в попередній раз, маркетингове агентство MGN виконало повний комплекс робіт по розробці сайту: була розроблена нова концепція ресурсу, оновлений дизайн і адаптований під всі пристрої, створений оновлений контент – текстові матеріали, ілюстрації і банери для сторінок сайту.

В результаті Інтернет-ресурс вийшов інформативним, яскравим і динамічним з оригінальним контентом, а структура сайту зручна і зрозуміла користувачам.

Ресурс можна відвідати за адресою: https://footbik.ua/

 

Разработка сайта для "Футбик"Создание сайта для "Футбик""Футбик" - создание сайта"Футбик" - разработка сайта"Футбик" - дизайн сайтаДизайн сайта для "Футбик""Футбик" - разработка дизайна сайтаСоздание дизайна сайта "Футбик"

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×