Landing Page дитячого клубу «Футбік»

Розроблено Landing Page футбольного клубу для дошкільнят ФУТБІК

Нашим рекламним агентством була розроблена посадкова сторінка футбольного клубу для дітей 3-6 років ФУТБІК. У процесі створення були виконані роботи по написанню текстового матеріалу сторінки, розробці дизайну, верстці і програмування. Для зручності Landing Page адаптована під всі пристрої.

Посадкова сторінка розрахована на інформування споживачів про послуги клубу і повинна викликати бажання записатися на безкоштовне пробне заняття, тому в дизайні використані яскраві кольори, що привертають увагу, та ілюстрації, вже впізнавана фірмова символіка, а також вбудована галерея для наочної демонстрації тренувань.

URL проекту: https://freetraining.footbik.com.ua/

футбик лендинг 1

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×