Рекламний буклет AgroSmart Control

Для компанії Prisma Energy Group командою фахівців MGN був розроблений рекламний буклет для презентації нової технології під назвою AgroSmart Control.

У процесі підготовки до презентації керівництво Prisma Energy Group звернулося до нас з новою задачею – створити інформаційно-рекламний буклет для презентації технології потенційним замовникам.

Підготовка буклету включала комплекс робіт:

  1. Розробку концепції буклету згідно з фірмовим стилем компанії;
  2. Написання технічного завдання і створення текстів для наповнення (з наступною вичиткою замовником технічних деталей);
  3. Дизайн та верстку буклету, в тому числі підбір ілюстрацій та створення інфографіки.

Розроблений буклет повністю відповідає побажанням замовника. Об’єм буклету склав 28 сторінок.

Буклет технологии AgroSmart ControlБуклет AgroSmart ControlРекламный буклет AgroSmart ControlРекламный буклет технологии AgroSmart ControlРекламный буклет технологии AgroSmart Control для Prisma Energy GroupБуклет AgroSmart Control для Prisma Energy Group

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×