Аудит комунікацій MetroLab

Маркетологами MGN було проведено аудит існуючих маркетингових комунікацій клініко-діагностичної лабораторії MetroLab.

На замовлення MetroLab фахівцями нашого агентства було проведено маркетингове дослідження – аудит існуючих на момент старту робіт маркетингових комунікацій лабораторії. Дослідження включало три етапи:

  1. Кабінетне дослідження успішних операторів ринку, рекламних каналів і інструментів, які використовуються лідерами галузі у всеукраїнському масштабі;
  2. Отримання вихідних даних для аналізу існуючих комунікацій лабораторії MetroLab;
  3. Оцінка відповідності існуючої програми маркетингових комунікацій цілям і ресурсам MetroLab.

 

Підсумком роботи стала підготовка результатів аудиту з рекомендаціями фахівців агентства. Підготовлені матеріали лягли в основу програми оптимізації маркетингових комунікацій MetroLab, виконаної маркетологами MGN.

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×