Аналіз світового ринку резисторів

З метою отримання ринкових даних для створення концепції позиціонування бренду Railway Resistors маркетинговою агенцією MGN проведений експрес-аналіз світового ринку виробників резисторів

Цілі проекту: Railway Resistors (RR) – нова торгова марка компанії-виробника резисторів, протягом останніх 10 років успішно працює на ринку Росії та України. Стратегією розвитку компанії передбачений вихід на європейські ринки під брендом Railway Resistors.

Завданням, поставленим перед маркетинговим агентством MGN, є створення бренду RR і концепції позиціонування, його вербальних і візуальних атрибутів. На етапі досліджень задача агентства – отримати вихідні ринкові дані для розробки концепції позиціонування бренду.

Агентством проведено експрес-аналіз ринку виробників резисторів. Він включав етап збору та аналізу інформації про основних операторів ринку, маркетинговий і комунікаційний аудит операторів, аналіз цільової аудиторії, а також пропозиції і конкурентних позицій RR.

Рішення: Структуровані інтерв’ю з топ-менеджментом компанії, кабінетні дослідження та експертні інтерв’ю.

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×