Аналіз ресторанного ринку Харкова

Для формування маркетингової стратегії нового ресторану міста – ресторану преміум-класу «Фамилия» – фахівцями маркетингової агенції MGN проведено маркетингове дослідження ресторанного ринку Харкова

Завдання дослідження

Провести конкурентний аналіз: основні характеристики закладів цільового сегмента (місце розташування, кількість посадкових місць, основних і додаткових приміщень, асортимент, цінова політика, оцінка заявленого і фактичного середнього чека, середньої прохідності).

Провести аналіз маркетингових та рекламних комунікацій: позиціювання, рекламний слоган, заявлені конкурентні переваги, перелік використовуваних рекламних та PR-заходів, дані про рекламні кампанії, які проводилися кожним закладом протягом останніх 3-х місяців.

Рішення: Складена база моніторингу, до якої увійшли передбачувані прямі конкуренти – 21 заклад (міські ресторани преміум-класу). Дослідження проводилося в 3 етапи: кабінетне дослідження (аналіз вторинної інформації з відкритих джерел), польові роботи (методика «таємний покупець», власні методики агентства) та експертні інтерв’ю.

Результат дослідження

Складено паспорт кожного закладу з бази моніторингу, в якому наведені отримані дані. Обґрунтовано оптимальне позиціонування ресторану-об’єкта дослідження, дані рекомендації щодо формування ефективної маркетингової стратегії, у тому числі – стратегії просування ресторану.

Польові нотатки MGN

Нам імпонував підхід власників – володіючи безперечним підприємницьким талантом, успішним досвідом реалізації різних бізнес-проектів в інших областях, маючи сильну менеджерську команду, топ-менеджмент визнав розумним не покладатися лише на своє уявлення про ринок. Ми отримали справжнє професійне задоволення, працюючи над цим проектом.

Але не тільки професійне – за 3 тижні ми перетворилися на справжніх гастрономічних естетів і випробували на собі всі маркетингові хитрощі, на які йдуть ресторатори Харкова для процвітання свого бізнесу.

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×