RWA – cупровід участі у виставці

Виконана комплексна підготовка участі компанії RWA в другій міжнародній виставці «Електроніка-Транспорт 2012», яка відбулася 14-16 травня 2012 в Москві

Рекламний супровід участі у виставці RWAКлієнт маркетингової агенції MGN – компанія RWA – бере участь в одному з головних галузевих форумів – міжнародній виставці «Електроніка-Транспорт 2012»: електроніка та інформаційні технології на транспорті.

Фахівцями маркетингової агенції проведена комплексна підготовка участі компанії у форумі.

Дизайн рекламних матеріалів виконаний відповідно до брендбуку RWA.

Розроблено дизайн-проект мобільного виставкового стенду, виконані роботи з його виготовлення – графічний дизайн банерів і устаткування, їх виробництво.

Виготовлені рекламні та роздаткові матеріали, листи-запрошення для потенційних відвідувачів стенду компанії.

Складені і поширені в ЗМІ прес-релізи, які анонсують участь RWA у форумі, розміщені анонси на корпоративному сайті компанії.

Мобільний стенд RWA

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×