Платформа бренду РЕАЛ БАНК

В рамках комплексного брендингового проекту розроблені елементи платформи бренду РЕАЛ БАНК

Комерційний банк РЕАЛ БАНК має більш ніж 20-ти річну історію, працюючи на харківському ринку банківських послуг з 1990 р Існуюча стратегія розвитку банку передбачає відмову від «регіональної прописки» і вихід на національний рівень зі створенням широкої мережі відділень у шести містахмільйонниках України і, як першочергове завдання, повномасштабний ребрендинг. До реалізації проекту ребрендингу керівництво банку привернуло маркетингове агенція MGN.

В рамках проекту фахівцями MGN проведено внутрішній і зовнішній аудит існуючої платформи бренду, в ході бізнессесії спільно з топ-менеджментом банку визначені стратегічні цілі бренду на найближчі 5 років. Дослідницька частина проекту включила в себе експрес-аналіз маркетингових комунікацій ринку банківських послуг, дослідження споживчої аудиторії.

На підставі отриманих даних розроблена оновлена платформа бренду РЕАЛ БАНК: позиціювання, сформульована місія та цінності бренду. Створена комунікаційна концепція бренду вербальна і візуальна складова. Генеральні слогани доповнені варіантом перекладу на російську та англійську мови.

На наступних етапах проекту виконаний редизайн логотипу та розроблено систему візуальної ідентифікації бренду, стандарти рекламних комунікацій, складено керівництво по корпоративному стилю (brand book and identity set).

Філософія бренду РЕАЛ БАНК

Філософія бренду РЕАЛ БАНК

Цінності бренду. Ідея бренду

Платформа бренду: цінності та ідея бренду

Вербальні атрибути бренду: генеральні слогани

Платформа бренду: вербальні атрибути бренду

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×