Елементи стилю клубу «Футбік»

Гармонійність і цілісність «світу Футбік» створюють композиції, також розроблені фахівцями дизайн-студії нашого агентства.

Елементи дизайну інтер’єру, раніше розроблені в MGN, створюють у локації футбольну атмосферу. Доповнюють інтер’єр елементи стилю – футбольні композиції, які відтворюють атмосферу великого футболу в клубі:

  • навігаційні таблички з емблемою «Футбік» – для зручності навігації по території клубу
  • інтер’єрні композиції з фотографій знаменитих футболістів – виконують відразу дві функції: інтер’єрну і мотиваційну
  • логотип зі штучної трави – лаконічне доповнення дизайну і атмосфери клубу
  • чемпіонський п’єдестал для нагородження вихованців
  • Press wall для фотосесій маленьких чемпіонів

 

Стилеобразующие элементы "Футбик"Стилеобразующие элементы для "Футбик"Имиджевые фото футболистов для "Футбик"Логотип из травы для "Футбик"Пьедестал для "Футбик"

 

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×