Фірмовий стиль Котлоенергопроект

Фахівцями маркетингової агенції MGN виконаний редизайн логотипу та розроблений фірмовий стиль ХКП «Котлоенергопроект»

BrandBook_KEPЦілі проекту: Харківське котлобудівельне підприємство «Котлоенергопроект» – провідна інжинірингова компанія на ринку промислової енергетики України. Більше 15-ти років підприємство працює у сфері виробництва теплоенергетичного обладнання і за цей час склався певний фірмовий стиль, який на сьогоднішній день вже не відповідає позиції компанії на ринку.

Завдання проекту: Провести редизайн логотипу Котлоенергопроект, розробити фірмовий стиль – кольори, шрифти, стилеутворюючі елементи. Розробити шаблони ділової документації – іменні та корпоративні візитки, бланки, презентація в Power Point. Розробити стандарти і правила застосування фірмового стилю компанії.

Редизайн логотипу

Логотип Котлоенергопроект

Шаблон презентації та корпоративні сувеніри

Брендбук КЕП: корпоративні сувеніри

 

Стандарти оформлення ділової документації

Брендбук Котлоенергопроект

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×