Рекламний буклет ХКП «Котлоенергопроект»

Дизайн-студією маркетинговї агенції MGN розроблено рекламний буклет харківського котлобудівельного підприємства «Котлоенергопроект»

Рекламний буклет Котлоенергопроект

Харківське котлобудівельне підприємство «Котлоенергопроект» – провідна інжинірингова компанія на ринку промислової енергетики України. Більше 15-ти років компанія працює в сфері енергетичних технологій, надаючи замовникам комплекс послуг від проектування і виробництва до введення в промислову експлуатацію теплоенергетичного обладнання.

Основна перевага компанії перед усіма іншими широка популярність у професійних колах, значний перелік іменитих замовників і, найголовніше – значне число успішно реалізованих проектів. На цьому і побудована ідея презентаційного матеріалу – в його основі тільки реальні фотографії об’єктів «Котлоенергопроект» та відгуки перших осіб підприємств-замовників.

Рекламний буклет Котлоенергопроект

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×