Сайт групи підприємств АТТ

Маркетинговою агенцією MGN розроблено новий сайт групи підприємств АТТ

URL проекту: https://atit-group.ru/

Приводом до створення нового сайту став ребрендинг групи підприємств АТТ в 2010р. Сайт, як ключовий канал комунікацій, потрібно привести у відповідності з новими стратегічними цілями компанії і новим фірмовим стилем.

Ці завдання були вирішені маркетинговою агенцією MGN в рамках комплексного маркетингового супроводу компанії АТТ. Концепція веб-ресурсу розроблена згідно інформаційної стратегії підприємства.

Основу складає презентація технічних і технологічних рішень АТТ в галузі альтернативної енергетики, об’ємний перелік реалізованих проектів. Особливий акцент зроблено на наочному підтвердженні інженерного, менеджерського, фінансового та управлінського потенціалу компанії, для чого створені розділи відео- та фотогалерея.

Завдяки багаторічній діяльності у сфері модернізації енергосистем на території Росії і країн СНД, компанія АТТ є авторитетним експертом ринку альтернативної енергетики. У зв’язку з цим, на сайті реалізовані майданчики для публікацій думки провідних фахівців АТТ з ключових питань галузі – корпоративний блог, новинний розділ.

Сайт повністю втілює характер торгової марки АТТ – технологічність, ефективність і результативність, що знайшло вираження в лаконічному і стильному дизайні, зручній і практичній системі навігації.

Веб-дизайн

Створення сайту групи підприємств АТТ

Створення сайту групи підприємств АТТ

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×