Презентаційні матеріали АТТ

Маркетинговою агенціею MGN розроблено й виготовлено рекламний буклет і комплект презентаційних матеріалів компанії АТТ

 Рекламний буклет та презентаційні матеріали АТТ

 

Цілі проекту: Компанія здійснює комплексний інжиніринг енергосистем великих промислових підприємств України і країн СНД на основі інноваційних ресурсозберігаючих технологій.

Одна з таких технологій технологія спалювання місцевого твердого палива ВЦКС. Вона добре відома і широко застосовувана в промисловому секторі Росії, але поки не отримала належного поширення на промислових підприємствах України.

Необхідно скласти багатофункціональний презентаційний матеріал, який би однаково успішно представляв саму компанію, її ресурси, переваги та особливості застосовуваних технологій і був адресований відразу декільком аудиторіям клієнтів – власникам / інвесторам, топ-менеджменту, технічним фахівцям. При цьому – не був перевантажений інформацією.

Рішення: Складено буклет, в якому використаний прийом інфографіки графічне представлення великої кількості інформації і даних. Прийом дозволив логічно і наочно організувати інформацію, зробивши простими для сприйняття технічні аспекти.

Буклет доповнено фірмовою документаціею АТТ – папки, бланки, візитки, CD-диски з корпоративною символікою. Разом складають єдиний комплект презентаційних матеріалів компанії.

 

Буклет та презентаційні матеріали компанії ATT

 

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×