Концепція рекламної кампанії Житлобуд-2

Компанія Житлобуд-2 є лідером харківського ринку забудовників і нашим давнім клієнтом. Тому над створенням нової рекламної кампанії для Житлобуд-2 знову працювала команда фахівців маркетингового агентства MGN.

Робота над даним проектом включала декілька етапів:

  1. Розробку концепції реклами та рекламної ідеї;
  2. Створення дизайна, включаючи пошук колірних і композиційних рішень;
  3. Обговорення і утвердження рекламної кампанії;
  4. Підготовку матеріалів для рекламніх носіїв (бордів, сітілайтів).

 

Ідея, запропонована командою MGN, являє собою відповіді на питання самоідентифікації цільової аудиторії. В головному запитанні «ХТО Я» міститься дуже ненав’язливий натяк на українську дискусію січня 2020 року. У той же час кожен побачить на борді щось своє, адже особливістю даної ідеї є відстуність рекламного образу.

У такому вигляді рекламна концепція не тільки реалізує задачі, поставлені перед нами клієнтом, а й  відповідає візуальним трендам.

 

Разработка рекламной концепции и бордов для Жилстрой-2Разработка рекламы и бордов для Жилстрой-2Реклама для Жилстрой-2Рекламная концепция и борды для Жилстрой-2

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×