Рекламний буклет MetroLab

Спеціалістами рекламного агентства MGN розроблений рекламний буклет для лабораторії MetroLab

В рамках роботи над проектами для клініко-діагностичної лабораторії MetroLab нашим агенством було розроблено рекламний буклет. Раніше були виконані роботи з розробки логотипу та фірмового стилю лабораторії, всі матеріали були зібрані в брендбук, який можна побачити в нашому портфоліо.

В рамках роботи над буклетом було виконано повний цикл робіт: розробка концепції буклету та дизайну відповідно до фірмового стилю лабораторії, верстку та печать.

В рекламному буклеті представлена ​​основна інформація про лабораторію, запропоновані методи дослідження, а також обладнання, яке використовується.

Разработка рекламного буклета MetrolabРекламный буклет MetrolabРазработка буклета MetrolabРазработка буклета для MetrolabРазработка буклета для MetrolabMetrolab - разработка буклета

 

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×