Дизайн щоденників для Footbik USA

Фахівцями маркетингового агентства MGN були розроблені концепція та дизайн щоденників для американських клубів мережі Footbik («Футбік»).

Наш постійний клієнт – голландський футбольний центр раннього розвитку «Футбік» – активно «захоплює» американський ринок. Footbik USA нараховує вже 4(!) клуби для дошкільнят.

Щоденник – обов’язковий елемент підготовки по програмам «Футбік». У щоденниках не тільки прописуються навички, якими повинна оволодіти дитина, а й фіксуються її успіхи, відбувається знайомство футболом. Вивчивши особливості американського споживача, командою маркетингового агентства MGN було запропоновано новий дизайн щоденників клубу.

Нові щоденники являють собою систематизовану серію матеріалів з єдиним дизайнерським рішенням, акцентом на простоті та можливістю відстежувати порядок і кількість годин, відведених на кожну з програм підготовки дошкільнят.

 

Дневники для Footbik USAДневники для Footbik (USA)Дизайн дневников для Footbik (USA)Дизайн дневников для Footbik USAДизайн дневников для Footbik АмерикаДневники для Footbik АмерикаДизайн дневников для клубов Footbik USAДизайн дневников для FootbikДизайн дневников для клубов Footbik

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×