Дизайн щоденників для Footbik USA

Фахівцями маркетингового агентства MGN були розроблені концепція та дизайн щоденників для американських клубів мережі Footbik («Футбік»).

Наш постійний клієнт – голландський футбольний центр раннього розвитку «Футбік» – активно «захоплює» американський ринок. Footbik USA нараховує вже 4(!) клуби для дошкільнят.

Щоденник – обов’язковий елемент підготовки по програмам «Футбік». У щоденниках не тільки прописуються навички, якими повинна оволодіти дитина, а й фіксуються її успіхи, відбувається знайомство футболом. Вивчивши особливості американського споживача, командою маркетингового агентства MGN було запропоновано новий дизайн щоденників клубу.

Нові щоденники являють собою систематизовану серію матеріалів з єдиним дизайнерським рішенням, акцентом на простоті та можливістю відстежувати порядок і кількість годин, відведених на кожну з програм підготовки дошкільнят.

Дневники для Footbik USA

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×