Рекламні буклети підприємства «ХСМ»

Розроблено дизайн рекламних буклетів ДП ​​«Харківстандартметрологія», яке виконує роботи, пов’язані з метрологією, стандартизацією і підтвердженням відповідності. До складу підприємства входять 29 підрозділів, в тому числі 2 лабораторії.

Фахівцями дизайн-студії MGN було розроблено 7 буклетів по напрямках діяльності і один загальний буклет для Державного підприємства «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

В рамках роботи над буклетами був виконаний повний цикл робіт з виготовлення, який включив: розробку концепції буклетів відповідно до фірмового стилю підприємства, дизайн, написання текстів, верстку та друк.

Дизайн рекламних буклетів

Рекламные буклеты ХСМ (1)

Рекламные буклеты ХСМ (2)

Рекламные буклеты ХСМ (3)

Рекламные буклеты ХСМ (4)

Рекламные буклеты ХСМ (5)

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×