Виготовлення виставкового стенду

Фахівцями маркетингової агенції MGN розроблений і виготовлений виставковий стенд компанії «Системи Автоматизації Сервіс»

Клієнт агентства – компанія «Системи Автоматизації Сервіс» – візьме участь у виставці «Енергетика в промисловості – 2013», яка відбудеться 24-26 вересня 2013 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві.

Фахівцями MGN виконана комплексна підготовка участі компанії у форумі.

Розроблено концепцію та дизайн виставкового стенду, робочий проект, дизайн банерів і обладнання, а також проведено роботи з виготовлення та комплектації стенду.

Каркас конструкції виконаний з металевих ферм, виносна частина стенду обладнана стільницями з перфорованого металу. Каркас затягнений банером і листом ПВХ. Так само з ПВХ виготовлені шестикутні брендовані поверхні для торців Промостол. Організовано освітлення – підсвічування стенду здійснюється прожекторами, винесеними на кронштейнах.

Виготовлення виставкового стенду компанії САС

Виготовлення виставкового стенду компанії САС

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×