Неймінг та логотип ТОЦ «Піксель»

Неймінг та розробка логотипу для торгово-офісного центру «Піксель»

Дизайн-студією нашого рекламного агентства була проведена робота з неймінгу для харківського торгово-офісного центру, в результаті чого ми зупинилися на назві «PIXEL», потім був розроблений логотип.

В якості логотипу було прийнято використовувати повну назву центру «PIXEL.», Яке виконано в строгому стилі і використовується з крапкою в кінці слова. Фірмовий знак представлений у вигляді спрощеної англійської літери «P», який за рахунок різних відтінків елементів, набуває більш об’ємний вигляд і схожість зі скляною поверхнею самої будівлі, а також перегукується безпосередньо з назвою.

Неймінг і розробка логотипа

Нейм Pixel

Логотип Pixel

Логотип Pixel

Фірмові шрифти і геометрія логотипа

Геометрия логотипа Pixel

Фірмові кольори

Цветовое решение Pixel

Логотип у середовищі

Логотип Pixel в среде

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×