Буклет і стенд табору I love orange

Розроблено дизайн буклету і стенда для Голландського футбольного табору I love orange

Наш клієнт футбольна школа «Майстер м’яча» відкриває набір в літній футбольний табір, який пройде в липні 2017 на тренувальній базі ФК «Металіст» в сел. Високому. Дизайн-студією агентства MGN був підготовлений рекламний матеріал для поширення інформації та презентації табору на тематичному фестивалі.

Робота включала:
  1. Розробку дизайну рекламного буклету – написання тексту, підбір і обробка ілюстрацій і друк. Дизайн листівки виконаний на основі фірмового стилю з використанням інфографіки.
  2. Розробку дизайну інформаційного стенду – загальний вигляд стенда, підготовка макету до друку. Стенд виконаний в загальній стилістиці компанії.

Рекламний буклет

Рекламний буклет Дизайн рекламного буклету Розробка рекламного буклету Розробка дизайну рекламного буклету

Інформаційний стенд

Розробка дизайну інформаційного стенду

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×