Ребрендинг та фірмовий стиль SOLTI

Редизайн логотипу і розробка фірмового стилю компанії SOLTI – системного інтегратора комплексних IT-рішень для бізнесу.

Необхідно було оновити логотип так, щоб звичний образ компанії залишився упізнаваним, а також створити елементи візуального образу компанії.

Результатом роботи дизайн-студії MGN стало оновлення логотипу з метою «полегшити» його і зробити більш сучасним. Фірмовому знаку – трикутнику – була додана динаміка. Що стосується кольору логотипу, то було прийнято рішення змінити чорний колір на темно-фіолетовий, в результаті чого логотип став виглядати менш громіздко, придбав динаміку і актуальне звучання.

Також був розроблений фірмовий стиль компанії, в рамках роботи над яким були створені елементи візуального образу компанії: фірмова кольорова палітра, стилетворчі елементи, стандарти типографіки і розроблені шаблони ділової документації, промо-матеріалів, корпоративних сувенірів.

Редизайн логотипу

Редизайн логотипу

 Фірмовий стиль компанії

Фірмовий стиль компанії

Логотип і фірмовий стиль

Елементи візуального образу компанії

Шаблони ділової документації

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×