Рекламна кампанія для табору Milan

Нашим рекламним агентством була розроблена і проведена рекламна кампанія для табору Milan Junior Camp Ukraine

Перед фахівцями нашої компанії була поставлена ​​задача – розробити рекламну кампанію по просуванню футбольного табору Milan, який проходив в Україні. В рамках кампанії були виконані наступні роботи:

  1. Була проведена рекламна компанія в соціальних мережах. Було здійснено налаштування таргетованої реклами для Facebook і Instagram.
  2. Був розроблений дизайн макетів поліграфічних рекламних матеріалів. Для кампанії використовувалися листівки і зовнішня реклама.
  3. Була розроблена посадкова сторінка табору. Весь комплекс робіт був виконаний фахівцями агентства MGN.

 

Рекламная кампания для Milan Jinior Camp UkraineРеклама для Milan Jinior Camp UkraineРеклама Milan Jinior Camp Ukraine

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×