Лого і персонажі Footbik.Baby

Маркетинговим агентством MGN розроблений логотип, казковий сюжет і персонажі для програми голландського футбольного центру раннього розвитку «Футбік» – Footbik.Baby

Нашим клієнтом – «Футбік» – на ринок України виводиться новий продукт – розвиваюча футбольна програма для дітей 1,5-3 року Footbik.Baby. Перед маркетинговим агентством MGN була поставлена ​​задача оформлення програми в казковий сюжет, який би залучав дітей до занять, створення персонажів програми і її логотипу.

Логотип програми

Емблема програми Footbik.Baby

Створення казкового сюжету і персонажів програми

Програма представлена ​​у вигляді казки, події відбуваються в казковій країні Футбік, жителі якої дуже люблять грати в футбол. Тому їх і прозвали – футбікамі. А головні дійові особи програми – троє нерозлучних друзів-футбіков: Смартік – найрозумніший з усіх футбіков, Финтика – відмінно грає з м’ячем, і Рижик – сама спритна і кмітлива дівчинка.

Персонажі програми Footbik.Baby

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×