Розробка логотипа для Harvest L

Фахівці дизайн-студії MGN розробили логотип для української сільськогосподарської компанії Harvest L.

Harvest L – широкопрофільна компанія, яка спеціалізуєтся на вирощуванні зернових, переробці молока, виготовленні олії, а також продажі власної продукції по всій Україні. Сільськогосподарська компанія, яка пропонує сучасний підход до ведення бізнесу – саме цю ідею дизайнери MGN втілили у логотипі Harvest L.

У запропонованому лого представлене поєднання букв H (від Harvest) і L. Колірна палітра логотипа вказує на належність компанії до сільського господарства, а використання прийому negative space надає логотипу трендового звучання.

Логотип Harvest L

Лого Harvest L

Колірні рішення та шрифти

Цветовые решения и шрифты Harvest L

Візитка та бланк

Визитка и бланк Harvest L

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×