Дослідження ринку брокерських послуг

Для формування маркетингової стратегії компанії «Хорс-Брок» маркетинговою агенцією MGN проведено дослідження ринку митно-брокерських послуг України

Цілі дослідження

Ринок митно-брокерських послуг України досить специфічний, до того ж багато його сегменти скоротили обсяги під час кризи 2008-2009р. Проте, оператори ринку прогнозують його відновлення і подальший розвиток вже найближчим часом.

Власники компанії «Хорс-Брок» мають багаторічний досвід діяльності в цій сфері і вважають, що одночасно з відновленням, буде змінена модель ринку і конкуренції. І компанії необхідно опинитися в числі перших, хто на ці зміни відреагує.

Серед інших тенденцій, на думку компанії, буде проявлятися зростання інформаційної відкритості вітчизняних гравців.

У зв’язку з цим, особливу увагу слід приділити оцінці ефективності різних маркетингових та рекламних комунікацій для просування митно-брокерських послуг на ринку України.

Рішення

Дослідження проводилося у кілька етапів: кабінетні дослідження, експертні інтерв’ю, аналіз розвитку українського ринку з урахуванням динаміки і тенденцій на російському і європейському ринку митно-брокерських послуг.

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×